ספר אורחים

ספר אורחים וממליצים

להוספת המלצה לספר אורחים לחצו כאן

“לא ידעתי באמת מה הולך להיות.. חשדתי שזוממים משהו והייתי קצת בלחץ, כי פחדתי שאחת החברות תארגן לי מסיבת רווקות מהסוג שאני פחות מתחברת אליו….
אבל היה נהדר, הרבה יותר ממה שיכולתי לצפות והרבה מכך בזכותך…ממש נהנתי במסיבה… המון המון תודה”
(מור, יבנה)

“אני חייבת להגיד לך שזה אחד הערבים הכי מהנים אז תודה…לא, אני רצינית וגם לא נהניתי ככה עד אז הרבה זמן” (אביב, רמת גן)

“תודה על הערב המקסים שהעברת לנו ועל ההנאה המרובה  שהסבת  לכולנו,אשמח מאוד להמליץ  עליך .כל הכבוד לך. ושוב תודה” (רותי, יבנה)

הערב אירחתי חברים אצלי בבית… ונתתי לטעום ממטעמייך…תגובות מדהימות. בהצלחה- השנה הזו היא שלך... אין לי ספק כי תגשימי שאיפותייך (שירלי, תל אביב)

“נהננו מאוד והכי חשוב זה שהכלה נהנתה כי בתחילת היום לא היה לה ממש מצב רוח :) , היא אמרה לי שזה היה רעיון מדהים וערב בלתי נשכח” (הילה, מעלה אדומים)

“תודה רבה על אתמול כולן מאוד נהנו ובעיקר הכלה! אני מקווה לעלות בקרוב מאוד את התמונות לפייסבוק…שנה טובה ומתוקה” (חווי, ירושלים)

“היה ערב שוקולד מוצלח והכלה מאוד נהנתה” (אפרת, רמת גן)

“תודה רבה על הסדנא הטעימה והמהנה, הבנות והסטודנטיות ממש נהנו וזו נראה לי הפעילות הכי מוצלחת שהייתה עד כה מבחינת ההיענות של הבנות אז קחי את זה כפידבק!!” (אורלי- עמותת ידידים, אשדוד)

“למורן, תודה רבה על סדנת שוקולד נעימה ומעניינת ובעיקר טעימה. חגגנו אצלך יום הולדת וממש נהנינו בהצלחה !!” (מאיה וניר, ק.מוצקין)

השוקולד היה מעולה, מיותר לציין. את פשוט כישרון” (תומר, אשדוד)

הייתה מסיבת רווקות ממש מיוחדת ומתוקה, ותודה על התמונות” (קרן, רמת גן)

“אנשים ליקקו את האצבעות!!! היו מחמאות ו-XXXX ביקשה להעביר לך ח’ ח’ חזק במיוחד- וממנה לקבל שכזה זו משימה כמעט בלתי אפשרית! אז, שתהיה לך שנה נפלאה , המון תודה” (אושרת, גדרה)

למורן המקסימה, בחודש פברואר 2008 חגגנו 10 שנים להולדת ביתי, אנחנו זכינו ליום הולדת מהנה, טעים ומקצועי שלא מפסיקים לדבר עליו עד היום. תודה רבה לך על היום המושקע ומקווים שניפגש בקרוב” (קרן, אשדוד)

מורן, תודה על ערב נפלא ורומנטי מאין כמוהו…” (דפנה, תל אביב)

הסדנא הייתה ככ מרתקת וטעימה שבקושי יכולנו להתאפק מלהסתער על המטבח ברגע שהגענו הביתה (ריקי, גן יבנה)

“…השוקולד היה ממש מדהים! :) כל המשפחה התלהבה… תודה רבה רבה…” (הלל, קבוצת יבנה)

את מלכה את מלכה את מלכה!!!!! כל הכבוד !(עמית, תל אביב)

“נהנינו מאד (במסיבת הרווקות), תודה רבה את מקסימה” (שני, ירושלים)

“תודה שהעלית חיוך על פני ילדים רבים בעירנו אשדוד…” (הרשת החברתית- תוכנית קרב)

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>